آدرس:

تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی، پلاک 87

تلفن تماس:

09351794049 | 09334647133

ایمیل:

info@ramirsanat.ir

نگهداری از صندلی اداری

نگهداری از صندلی اداری

اگر در اداره یا دفتر کار می کنید، ممکن است درطول روز به طور متوسط 6 ساعت یا بیشتر روی صندلی اداری بنشینید. با توجه به تعداد روزهای یک سال یعنی حدود 250 روز کاری، این به آن معنی است که شما تقریبا در طول سال 1500 ساعت را روی صندلی اداری سپری می کنید.با توجه به این میزان استفاده از صندلی اداری جای تعجب نیست که به مرور زمان نشانه های سایش یا پاره شدگی یا خرابی قطعات در صندلی اداری ممکن است دیده شود. در این فرایند ممکن است شما صندلی راحتی نداشته باشید و صندلی قادر به پشتیبانی و محافظت از ستون فقرات شما نباشد.

صندلی استاندارد اداری شامل چندین اجزای مختلف شامل مکانیزم و جک هیدرولیک برای تنظیم ارتفاع آن، چرخ ها و پشتی صندلی و غیره می باشد. برای نگهداری از صندلی اداری ، ممکن است نیاز به انجام مراحل خاصی برای حفظ اجزای آن داشته باشید.

چرخ ها

اگر چرخ صندلی اداری به درستی حرکت نمی کند و یا گیر می کند, ممکن است به این دلیل است که چیزی درکاستورها گیر کرده است .شما ممکن است بتوانید کاستورها و چرخ ها را تمیز کنید, با این حال، اگر خاک و یا موارد دیگر در کاستور قرار گرفته باشد و حرکت چرخ را مختل کرده باشد، ممکن است چرخ ها آسیب دیده باشند و پس از آن باید جایگزین شوند.

مهم است که اطمینان حاصل شود که چرخ های مناسب را برای صندلی خاص استفاده کنید. چرخ ها با قطر بزرگتر می توانند به آسانی بر روی سطوح سخت بچرخند. آنها همچنین به راحتی با نواقص در کفپوش، راحت تر “فشار” را خنثی می کنند و وزن بیشتری را پشتیبانی می کنند. اگر دفتر شما کفپوش است، چرخ ها با نوار یا پوشش لاستیکی می توانند به شما کمک کنند.

کارکرد عمومی

پیچ ها، مهره ها و پیچ های مختلف که پایه، چرخ ها، پشتی و در کل صندلی را نگه داشته اند، ممکن است با گذشت زمان از بین بروند. شما ممکن است مشکلات صندلی را متوجه نشوید، زیرا فرسودگی صندلی بسیار تدریجی است، اما پس از 1500 ساعت نشستن در طول سال ، صندلی نیاز به چک کردن دارد تا اطمینان حاصل شود که تمام قطعات به درستی کار می کنند.

ارتفاع و شیب

نشانه های متعددی ممکن است نشان دهند که جک هیدرولیک در صندلی اداری باید جایگزین شود. اگر صندلی شما در سطح پایین قرار بگیرد یا اگر با استفاده از پدال ارتفاع صندلی هیچ تغییری نداشته باشد، یعنی صندلی را در موقعیت کم یا زیاد فقط بتوانید قرار دهید، جک صندلی آسیب دیده است (گاز جک تخلیه شده است ) ونیاز به جایگزینی دارد.

تمیز کردن

در صورتی که صندلی اداری کثیف شده است، ممکن است لازم باشد که روکش صندلی را تمیز کنید یا آن را عوض کنید. اینکه روکش صندلی را باید تمیز کنید و یا عوض کنید بستگی به میزان کثیفی روکش صندلی دارد.

شما می توانید گوشه و کنار صندلی و مبل را با یک جاروبرقی تمیز کنید و برای خاک عمیقی که ممکن است روی روکش صندلی نشسته باشد، از بخارشوی استفاده کنید. اگر شما قصد دارید لکه ها را با مواد پاک کننده شیمیایی پاک کنید، بهتر است که آن را روی یک منطقه کوچک از روکش صندلی تست کنید تا مطمئن شوید که پارچه روکش صندلی آسیب نمی بیند.

یک صندلی خوب و مناسب اگر به طرز درستی نگهداری و مراقبت شود تا مدت ها می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که احساس کردید صندلی اداری شما به درستی کار نمی کند و نیاز به تعمیر دارد با مشاورین رامیر صنعت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و اگر صندلی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد, تکنسین های ما در محل کار شما حاضر می شوند و قطعه آسیب دیده صندلی را تعویض می کنند.

شماره تماس : 02155373290 – 09193268134 – 09120993750

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

تعمیر جک صندلی اداری
تعویض پایه پنج پر و چرخ صندلی اداری
صندلی اداری ارگونومیک
نگهداری از صندلی اداری
قطعات صندلی اداری و عیب یابی قطعات

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولیعصر، امیریه، پلاک446
  • 021-55373290 09351794049 09120993750
  • info@ramirsanat.ir