آدرس:

تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی، پلاک 87

تلفن تماس:

09351794049 | 09334647133

ایمیل:

info@ramirsanat.ir

جک صندلی اداری

جک صندلی اداری قطعه ای است که روی پایه صندلی قرار می گیرد و نشیمن صندلی از سمت بالا به جک متصل می شود. این قطعه از صندلی اداری به تناسب اندازه و نوع صندلی در اندازه های مختلف تولید می شود و کاربرد آن در صندلی, تنظیم ارتفاع صندلی می باشد.

تامین کنندگان جک صندلی هیدرولیک عمدتا در آسیا واقع شده اند,  بزرگترین عرضه کننده برتر جک هیدرولیک, کشور چین است. جک از دو کشور چین و تایوان وارد ایران می‌شود که جک های تایوان از کیفیت بالاتری برخوردار می‌باشند. جک های هیدرولیک اغلب به شکل استاندارد تهیه می شوند و شما می توانید از ایمنی این محصول با انتخاب تامین کنندگانی که دارای استاندارد ISO 9001 هستند, اطمینان حاصل کنید.

در صندلی های اداری برای تنظیم ارتفاع صندلی از قطعه ای به نام جک هیدرولیک استفاده می شود,  گاهی اوقات هم به سیلندر گاز یا همان جک به عنوان جک پنوماتیک اشاره می شود, گاهی هم پیستون نامیده می شود, اما شایعترین نامی که در صنعت به کار برده می شود, سیلندر گاز یا همان جک می باشد. اغلب توصیه می شود که برای صندلی اداری از جک استاندارد استفاده شود, برای پی بردن به این مسئله باید تعیین کنید که سازنده صندلی از جک استاندارد استفاده کرده است یا خیر؟ اگر از جک استاندارد استفاده نشده باشد, می توانید جک را جایگزین کنید و از جک استاندارد استفاده کنید.

جک صندلی در اندازه های مختلف تولید می شود, در صندلی های کارمندی از جک ۱۲ سانتی متری و درصندلی های مدیریتی از جک ۱۰ سانتی متری استفاده می‌شود. جک های بلند۲۱ سانتی متری برای صندلی های دندانپزشکی و صندلی کانتر استفاده می‌شوند. بلندترین جک ۲۷ سانتی متر می‌باشد که فقط برای صندلی های اپن آشپز خانه و صندلی های میز بار استفاده می‌شود.

یک جک استاندارد صندلی اداری اساسا دارای دو بخش است. قسمت بالای آن یک پیستون گاز است و دارای قطر 28 میلی متر یا 1.1 اینچ است. پیستون گاز چیزی است که حاوی گاز نیتروژن تحت فشار و روغن است. در انتهای بالای پیستون گاز، اهرم محرک یا دکمه ای قرار دارد که با یک فشار، صندلی را پایین می آورد یا بالا می برد. قسمت بالای جک به قسمت زیرین صندلی متصل می شود.انتهای جک دارای یک پیستون است که حرکت می کند و در این فرایند صندلی اداری را پایین و بالا می برد. بخش دوم جک صندلی ستون است. ستون حدود 2 اینچ قطر دارد و این قسمت  به پایه که در آن کاستورها هستند، فرو می رود.

در صورتی که نیاز به تعویض قطعات صندلی از جمله جک صندلی دارید با رامیر صنعت تماس بگیرید تا در عرض 24 ساعت, تکنسین های ما در محل کار شما حاضر شوند و قطعات صندلی شما را تعویض کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.