آدرس:

تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی، پلاک 87

تلفن تماس:

09351794049 | 09334647133

ایمیل:

info@ramirsanat.ir

دسته صندلی

دسته صندلی اداری بخشی است که کاربر هنگام نشستن روی صندلی, دستان خود را روی آن قرار می دهد. برای حفظ سلامتی کاربرانی که از صندلی اداری استفاده می کنند لازم است که تنظیمات صندلی به درستی اعمال شود که از جمله این موارد ,تنظیمات دسته صندلی اداری است که دستان کاربر در بهترین حالت قرار بگیرد.

اهمیت دسته صندلی های ارگونومیک در چیست؟ در صندلی ارگونومیک دسته صندلی قابل تنظیم است و به شدت توصیه می شود که کاربران از صندلی ارگونومیک استفاده کنند. تنظیمات درست دسته صندلی اداری باعث می شود که دست در زاویه درستی قرار بگیرد و از آسیب رسیدن به شانه و گردن هنگام کار جلوگیری می شود.

هنگامی که دسته یک صندلی قابل تنظیم نباشد و یا به درستی تنظیم نشده باشد ، کاربر را تشویق می کند تا به سمت میز حرکت کند. این موقعیت باعث فشار بر ستون فقرات می شود و می تواند منجر به درد پشت و کمر شود.دسته های صندلی اداری که قابل تنظیم هستند امکان این را دارند که دسته ها متناسب با کاربر تنظیم شوند تا دستان کاربر در بهترین حالت ممکن قرار بگیرد.

مزایای استفاده از دسته قابل تنظیم  در صندلی های اداری:

  • پشتیبانی جانبی از کاربر به منظور اینکه دست کاربر در بهترین حالت قرار بگیرد.
  • پشتیبانی از بازوی کاربر برای از بین بردن درد در ناحیه شانه و گردن.
  • کمک به کاربر برای راحتی در نشستن روی صندلی.

نکاتی که هنگان تعویض دسته صندلی اداری باید به آن توجه کنید :

  • صندلی با دسته ثابت ممکن است زیر میز قرار نگیرد و اندازه آن متناسب با میز نباشد ,در گذشته، دسته های ثابت به میز گیر می کردند. این روزها طیف گسترده ای از دسته های قابل تنظیم وجود دارد که می تواند در زیر میز قرار بگیرد و با اندازه میز تنظیم شود.
  • ممکن است صندلی با دسته قابل تنظیم هزینه بیشتری داشته باشد، اما اگر به مزایای دسته قابل تنظیم توجه کنید, پی می برید که درواقع خرید این دسته در واقع به صرفه تر است.
  • صندلی هایی که دسته قابل تنظیم دارند در واقع از سلامتی کاربر حمایت می کنند به طوری که به گردن و بازوها فشار وارد نمی شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.