آدرس:

تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی، پلاک 87

تلفن تماس:

09351794049 | 09334647133

ایمیل:

info@ramirsanat.ir

چرخ صندلی

چرخ ها غلطک های متحرکی هستند که به پایین صندلی متصل می شوند وامکان حرکت صندلی را فراهم می کنند. این غلطک ها  اغلب به عنوان “چرخ صندلی” نامیده می شوند . در واقع یک چرخ فقط یک جزء از یک کاستور است.

چرخ ها سه دسته هستند :

  • چرخ  نرم: این نوع چرخ از پلی یورتان ساخته شده  و برای استفاده در سطوح سخت مانند کاشی و چوب مناسب می باشد.
  • چرخ  سخت: این نوع چرخ ساخته شده از پلاستیک سخت (لاستیک) می باشد که  برای استفاده روی فرش طراحی شده است.
  • چرخ فلزی : این نوع چرخ ها از جنس فلزی  هستند که به پایه صندلی متصل می شوند برای حرکت بهتر صندلی روی فرش های تجاری و طبقات ساختمان.

برای  جلوگیری از آسیب زدن به کفپوش ساختمان باید از چرخ صندلی با جنس مرغوب استفاده کرد. . بسیاری از چرخ های صندلی از مواد ارزان و با کیفیت پایین ساخته شده اند  که به مرور کفپوش شما را از بین می برند. چرخ های الو تعمیر صندلی از مواد نرم پلی یورتان تهیه شده اند که چرخ های سبکی هستند و تضمین می شود که روی هر سطحی استفاده شوند خراش ایجاد نمی کنند و ردی خود را به جا نمی گذارند.

ما به درستی اهمیت حفظ کفپوش گران قیمت را درک می کنیم!

سوالی که همیشه ما از مشتریان خود می پرسیم این است که  ,آیا این چرخ ها از کفپوش شما محافظت می کنند؟ و پاسخ مشتریان همیشه “بله” است. البته! چرخ های ما ایمن برای استفاده در چوب, کاشی, سرامیک و انواع کفپوش می باشد.

محفوظ نگه داشتن انواع کفپوش ها از خراش ها و رد چرخ ها نکته ای است که در ساختار چرخ های الو تعمیر صندلی کاملا در نظر گرفته شده است . هر چرخ با مواد شیشه کریستال ساخته شده که از مواد پلی اورتان نرم قالب برای آن گرفته شده است. این ترکیب کاملی از نرمی، دوام و جذب را فراهم می کند.

تعویض چرخ صندلی اداری به سرعت توسط تکنسین های الو تعمیر صندلی انجام ی شود و وقفه ای در محل کار شما ایجاد نمی شود, اگر چرخ صندلی یا صندلی های اداری شما به درستی کار نمی کند هم اکنون با الو تعمیر صندلی تماس بگیرید و از خدمات تعمیر صندلی اداری در محل ما بهره مند شوید.